دانلود آهنگ جدید - پرس سانگ

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

تیزر و ویدئو‌های آلبوم جدید فرزاد فرزین

19 آذر 1391
554
یک نظر

با انتشار مجموعه «شام ایرانی»، تیزر و ویدئو‌های آلبوم جدید فرزاد فرزین رونمایی شد

«شلیک» می‌آید

تیزر و ویدئو‌های آلبوم جدید فرزاد فرزین

  انتشار مجموعه «شام ایرانی» سوای تمام جنجال‌ها و حرف و حدیث‌هایی که در پی داشت، برای اولین بار در ابتدای آن ویدئو‌ها و تیزرهای تصویری آلبوم جدید فرزاد فرزین رونمایی شد تا دوستداران این خواننده برای انتشار آلبوم جدید او لحظه شماری کنند. ویدئوکلیپ‌هایی که در آن‌ها بیش ازهر چیزی تفاوت و ذوق را می‌شود دید و برای اولین بار در ساخت و تولید آن‌ها کارگردان وجود داشت و دکوپاژ برایش تعریف شده بود.

فرزاد فرزین با آلبوم «شراره» و برنامه «پشت صحنه» در بازار موسیقی کشور شناخته شد. صدای متفاوت این خواننده باعث شد از هر سلیقه‌ای، طرفدارانی را برای خود پیدا کند و طولی نکشید که با آلبوم‌های «شوک» و «شانس» اوج بگیرد.

آلبوم جدید این خواننده به نام «شلیک» هفته اول اسفند ماه در بازار موسیقی کشور منتشر خواهد شد و همین بهانه‌ای شد که سراغ موزیسین‌های حاضر دراین آلبوم برویم و نظراتشان را درباره این‌البوم جویا شویم.

  • کوشان حداد: یک آلبوم هماهنگ!

کوشان حداد جزو بهترین تنظیم کننده‌های ایران است که در کنار سیروان خسروی و انوشیروان تقوی، مثلث قدرت بهترین‌ها را در ایران ساخته است.

حداد گفت: «اگر قرار باشد که درباره این ‌البوم یک واژه یا لقب را استفاده کنم، بدون شک این کلمه «قشنگ» است. در ایران در شعار تبلیغاتی اکثر آلبوم‌ها کلمه «متفاوت» را دیده‌ایم ولی در اصل هرگز این کلمه به معنی واقعی کلمه نشان گر تفاوت و خوب بودن یک کار نبوده است. اما این آلبوم هم از لحاظ تنظیم، هم از لحاظ ملودیو ترانه آلبومی قابل دفاع و خوب و متمایز است. آلبومی که می‌شود آنرا شنید و دوست‌اش داشت و با آن خاطره سازی کرد.»

این موزیسین درباره نقطه اوج این آلبوم نیز گفت: «همیشه در آلبوم‌هایی که در ایران منتشر می‌شود، ایرادات بزرگی در بخش وکال و تنظیم دیده می‌شود. در بخش‌های دیگر هم همین طور و این به کلیت کار ضربه می‌زند. می‌خواهم بگویم «شلیک» از همه لحاظ یک البوم هماهنگ است که تکلیف‌اش با خودش معلوم است. هر قطعه معلوم است که قرار است یک حس را تلقین کند و کاری به بقیه آثار ندارد. این مشخصه بارز آلبوم است که قطعا در شنیده شدن آن خیلی کمک خواهد کرد.

  • انوش تقوی: آلبوم دوستی‌ها!

انوش تقوی این روز‌ها در اکثر آثار پاپ حضور دارد و کیفیت بالای آثارش باعث شده اکثر اهالی پاپ سراغش بیایند. این موزیسین در «شلیک» با دو قطعه «می‌دونم» و «عشق من» حضور دارد و درباره کلیت این‌البوم اعتقاد دارد: «به نظرم برخلاف اکثر آلبوم‌های این روز‌ها، در این اثر تقریبا تمام تیم کاری حاضر در آن، دوستی و رفاقتی صمیمی را با هم داشتند و همین در پیشبرد کار خیلی تاثیر داشت و نگاه دوستان به این اثر بیشتر یک کار رفاقتی بود تا یک کار بیزنسی.

  • نوید سپهر: سازهای آکوستیک به آلبوم جان داده!

نوید سپهر دیگر تنظیم کننده‌ای است که در «شلیک» با دو اثر حضور دارد. وی که از مقبولیت فراوانی در بین خواننده‌ها برخوردار است درباره این آلبوم اعتقاد دارد: «قطعا الین آلبوم از آثار قبلی فرزاد یک سر و گردن بالا‌تر است. ملودی و تنظیم‌های آن بسیار قوی و زنده‌تر به نظر می‌رسد و استفاده از سازهای آکوستیک به آنجان داده. قطعا اتفاقات خوبی در انتظار این البوم است.»

دریافت فایلبرچسب ها

مطالب مشابه

  • اهنگ فرزاد فرزین را دانلود