دانلود آهنگ جدید - پرس سانگ

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

فال روزانه چهارشنبه ۱۲ بهمن ماه سال ۹۰

19 آذر 1391
2,309
بدون نظر

فال روزانه

فروردین
اگر احساساتتان جریحه دار شده است حتماً برای یک نفر بازگو کنید. بی اختیار احساساتی هستید. بهتر است افکارتان را با دیگران در میان بگذارید.

اردیبهشت
نباید فکر کنید که چون از تغییر بدتان می آید بنابراین شرایط را ناآرام می کند. چه باور کنید و چه نکنید در ظاهر همه چیز به خوبی پیش می رود. حتی شاید بهتر از آن چیزی که خودتان فکر می کنید. کلید موفقیت در تلاش های شما این است که به فشارهایی که سعی دارند همه چیز به زور اتفاق بیفتد اهمیت ندهید و سعی نکنید خیلی زود شرایط را کنترل کنید و به آن نظم و ترتیب بدهید.

خرداد
امروز، روز آرامی است. از بودن با خانواده لذت می برید زیرا مدت هاست آنها را ندیده اید. بنابراین تمام توجه تان را به آنها بدهید.

تیر
نظرتان درباره یکی از نقشه های آینده تغییر می کند.اجازه دارید این کار رابکنید.شما ایده های تان را گاه گاه عوض می کنید.این موضوع به شما کمک می کند تا بفهمید که حقیقتاً چه می خواهید.

مرداد
امروز شما در حالتی بسیار دراماتیک هستید و مایلید که از یک تپه کوچک، یک کوه بسازید. اگر با خودتان صادق باشید، تصدیق می کنید که شما راجع به مطلبی در حال غلیان هستید و به دنبال راه چارهای برای خلاصی از آن می باشید، زندگی بسیار ساده تر است اگر کمی خونسردی و آرامش خود را حفظ کرده و هر مسئله کوچک را تبدیل به یک حادثه بزرگ نکنید.با این وصف، شما راجع به مسئله مالی همیشه جوش می آورید.

شهریور
امروز احساسات تان قوی می شود.هر نوع احساس جدیدی را پیدا می کنید.به اختلافات و کینه توزی ها اجازه ندهید سبب ایجاد بحث و مجادله شوند،زیرا به هیچ جا نمی رسید.زمان خوبی است تا در مورد مشکلات صحبت کنید.سعی کنید مثبت و سازنده باشید.

مهر
این شروع عالی برای آغاز ماه است چرا که شما دارای روحیه ای گرم و پرانرژی هستید.همواره در حال لبخند زدن هستید و برای هر کسی که در مسیر راهتان قرار بگیرد کلام زیبایی به زبان خواهید آورد.ممکن است شخصی را بینید که تجربه فراوانش از زندگی شما را شیفته خود کرده و شما را تحریک می کند تا بخواهید بیشتر بدانید.هم چنین تصور یک برنامه ریزی برای یک تجمع ویا تعطیلاتی که پیش رو داریم،آن قدر خوب و لذت بخش است که نمی توان از وسوسه آن خلاص شد پس شروع به برنامه ریزی کنید.

آبان
وقتی از لحاظ احساس قوی باشید راحت تر می توانید پیشرفت کنید.می توانید با همسرتان درباره مسئولیت ها مذاکره کنید.گاهی اوقات لازم است برای بهتر شدن کارها کمی سرسختی را کنار بگذارید.بنابراین اکنون برای پیشرفت به موانع توجه کنید و از سر راه بردارید.وتنها در این صورت می توانید موفق شوید.

آذر
امروز یکنفر قطعاً سرسختی در مورد عقایدش می کند و شما با آن مشکلی نداریدفقط مشکلتان این است که به نظرات شما گوش نمی دهد. برنامه ریزی کنید که یک مشکل احساسی را حل نمائید ولی مواظب باشید که بازیچه دست دیگری برای تسلیم شدن شوید حتی اگر تسلیم شدن آسان تر از برای حقوق خود ایستادن و جنگیدن باشد.

دی
امروز ممکن است خیال رفتن به جاهای دور به همراه افرادی عجیب به سرتان بزند. چه اتفاقی افتاده است؟ شما به حدی شخصی مقرراتی هستید که همسر و دیگر اعضای فامیل امروز ممکن است از رفتار غیر منطقی شما مشوش و مضطرب شوند. البته شخصیت شما جنبه های متفاوتی دارد.

بهمن
هر مشکلی را که تاکنون به عقب انداخته اید یا از آن دوری کرده اید به این امید که از بین برود امروز با آن روبرو می شوید و آن را حل می کنید . به خوبی می دانید که اگر سرتان را زیر برف کنید همه مسائل هم بدتر می شود . و اگر همین الان کاری در رابطه با آنها انجام ندهید همه چیز غیر قابل کنترل می شود. حداقل با این عمل می توانید جرات حل کردن مشکلات را بدست آورید . حتی اگر از انجام آن هیچ لذتی نبرید.

اسفند
زندگی خانوادگی امروز جاذبه خاصی دارد امکان دارد که شما بخواهید چند دوست را دعوت کنید اما اگر امروز بتوانید زمانی را با شریک زندگی تان تنها بگذرانید نخواهید توانست حتی مقداری از درب خانه دور شوید و یا حتی به بستر بروید.

دریافت فایلبرچسب ها

مطالب مشابه