این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

اظهارات مهدی مقدم درمورد دلایل عدم برگزاری کنسرت در تهران

۲۵ آذر ۱۳۹۱
627
بدون نظر

اظهارات جالب «مهدی مقدم» درباره دلایل عدم برگزاری کنسرتش در تهران:

تنگ نظری های دوستانی مانند سیروان باعث شده کنسرت ندهم!

اظهارات جالب «مهدی مقدم»

این چندمین بار است که تاریخ کنسرت مهدی مقدم پس و پیش می‌شود و باز هم در لحظه آخر، خبر از لغو برنامه‌اش در رسانه‌ها می‌پیچد. این خواننده که بعد از ۵ سال ممنوع الکاری توانست اوایل امسال آلبوم «احتیاط» را در بازار موسیقی کشور منتشر کند، به رغم صحبت‌ها و شایعه‌های فراوان، هنوز نتوانسته در تهران روی صحنه برود تا باز هم برخی رسانه‌ها خبر از ممنوعیت صدای این خواننده را منتشر نمایند. برای پی بردن به صحت و سقم این ماجرا با اوتماس گرفتیم و درباره همه این شایعات با او گپ زدیم.

مقدم قبل از اینکه در این باره صحبت کند، خبر ویژه‌ای را در اختیار ما قرار داد که در اوج این صحبت‌ها و حرف و حدیث‌ها، قطعا می‌تواند مورد توجه دوستداران این خواننده قرار بگیرد. ظاهرا مراحل اخذ مجوز آلبوم تصویری «احتیاط» به خوبی و خوشی طی شده و این خواننده بزودی این البوم تصویری را در بازار موسیقی کشور منتشر خواهد کرد. این آلبوم شامل ۱۲ ویدئوی جدید از این خواننده است که همه آن‌ها مورد تائید وزارت ارشاد قرار گرفته و بزودی و به محض عقد قرارداد با کمپانی‌های موسیقی، وارد بازار موسیقی کشور خواهد شد.

کنسرت
مقدم در تشریح اصلیترین دلایل عدم برگزاری کنسرت تهرانش گفت: ‌ «همه این صحبت‌ها و حرف و حدیث‌ها را شنیده‌ام ولی ترجیه‌ام بر این بوده که سکوت کنم. خیلی‌ها به من اتهام زدند که تو با روابط خاص موفق به دریافت مجوز آلبومت شدی و مجوز گرفتی و… از این صحبت‌ها. چون هر اظهار نظری از سوی من می‌توانست تنش زا باشد و آب را بیشتر گل آلود کند. جالب است این را هم بگویم که بسیاری از کسانی که در حال حاضر مجوزشان به مشکل برخورده هم من را مثال می‌زنند که چطور من توانسته‌ام مجوز بگیرم ولی آن‌ها نمی‌توانند. در مورد من سمپاشی‌های فراوانی شده ولی من هیچ واکنشی نشان نداده‌ام. ولی با قاطعیت می‌گویم که هیچ مشکلی برای اجرای زنده در ایران ندارم و فقط پیش بینی برخی واکنش‌ها از سوی دوستان خواننده باعث شده هنوز کنسرت‌ام را روی سن نبرم. حسادت بقیه خواننده‌ها، دلیل اصلی کنسرت ندادن‌ام است!.»

سیروان
مقدم در ادامه صحبت‌هایش نیز گفت: ‌» دوستانی مثل سیروان خسروی و دار و دسته‌اش تا توانسته‌اند، علیه من صحبت کرده‌اند و در واقع توقع دارند چون به من مجوز داده شده، آن‌ها باید هر کاری که دوست دارند انجام دهند. تنگ نظری همین دوستان من را مجبور کرده کنسرتی را که مجوز‌اش دستم است را هنوز برگزار نکنم. دوستان به این فکر نمی‌کنند اگر من و امثال من برنامه‌ها یشان اجرایی شود در واقع راه برای خیلی‌های دیگر هم باز می‌شود و می‌توانند بعد از من دوباره به گود موسیقی برگردند.»

پیشنهاد
مقدم در انتهای صحبت‌هایش نیز افزود: «پیشنهادم به دوستان همکار این است که به جای سنگ اندازی در قبال بقیه، سعی کنند آرامش را به عوامل مسئول موسیقی القا کنند تا آن‌ها نیز بتوانند با رویی باز بهتر و بیشتر درباره ماجراهای موسیقی تصمیم بگیرند. من اگر بدون مجوز و با اتکا به روابط خاص آلبومم را در بازار منتشر کرده بودم، حالا مجوز آلبوم تصویری و بازیگری‌ام منتشر نمی‌شد. امیدوارم دوستان یا کنار گذاشتن این رفتار‌ها بهتر و بیشتر به آرامش دنیای موسیقی کمک کنند.»

موسیقی ما
  • دریافت فایل

    لینک کوتاه مطلب

    https://www.presssong.ir/?p=2011

    برچسب ها