این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

به همت شرکت فرهنگی هنری ایران گام؛ «بر سماع تنبور» منتشر شد

۲۱ آذر ۱۳۹۱
2,066
بدون نظر
به همت شرکت فرهنگی هنری ایران گام؛
«بر سماع تنبور» منتشر شد
پرس سانگ | دانلود آهنگ جدید ایرانی
پرس سانگ- لی لا رضایی: آلبوم موسیقی سنتی «بر سماع تنبور» با صدای علیرضا قربانی بالاخره توانست در پایان سال ۹۰ طبق قولی که تهیه کننده آن داده بود، راه بازار را در پیش گرفته و به دست علاقه مندان برسد. مدیر شرکت ایران گام با بیان خبر انتشار این آلبوم گفت: آلبوم بر سماع تنبور با خوانندگی علیرضا قربانی و آهنگسازی پورناظری‌ها منتشر شد. شرکت ایران گارم همه تلاش خود را کرد تا این آلبوم طبق زمان اعلام شده به بازار و به دست مخاطبان خود برسد.

به گفته صدرالدین حسین خانی، کیخسرو پورناظری، تهمورث پورناظری، سهراب پورناظری و پوریا پورناظری آهنگسازی قطعات این آلبوم را به عهده داشتند.

وی ادامه داد: بر سماع تنبورحاوی ۱۴ قطعه است.  «پیشواز»، «آنسو مرو»، «بر سماع»، «در کوی عشق»، «تکنوازی تنبور»، «آوازی برای تو»، «پیش درآمد برای تو»، «تکنوازی تنبور»، «آواز عاشقی»، «با عاشقی»، «تکنوازی تنبور»، «آواز این کیست» و «نیمه شبان» عنوان قطعات این آلبوم است

گفتنی است؛ کیخسرو پورناظری، تهمورث پورناظری، سهراب پورناظری، پوریا پورناظری، ندا خاکی، کاوه گرایلی، نیکناز می‌رقلمی، سحر افشار، علیرضا جوادی، خورشید دادبه (نوازندگان تنبور)، آروین (کنترباس)، حسین رضانیا (دف)، همایون نصیری (دوم دوم کاخون) و… از اعضا و نوازندگان گروه هستند.

حسین خانی در ادامه در پاسخ به اینکه در شرایط کنونی پرداختن به آلبوم‌هایی غیر از پاپ که مخاطبان همیشگی خود را دارند، گفت: به عنوان یک تهیه کننده هیچ چشمداشت مالی ندارم چرا که قرار است کار فرهنگی کنیم. این گونه کار‌ها اگر کپی نشوند در نوع خودشان، مخاطبان خود را داشته و می‌توانند بازگشت سرمایه داشته باشند.

وی در پایان گفت: باید رسانه‌ها تبلیغات خود را برای این گونه کار‌ها انجام بدهند. چون این آلبوم‌ها مخاطبان خاص خود را دارند و می‌توانند تامین کننده بازگشت سرمایه باشند. خوشحالم که شرایط برایم به گونه‌ای است که می‌توانم در این زمینه فعالیت کنم.

منبع : اختصاصی سایت موسیقی ما  • دریافت فایل

    لینک کوتاه مطلب

    https://www.presssong.ir/?p=682

    برچسب ها