این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

بیانیه و گلایه های فرهاد جواهرکلام از شرکت تکثیر کننده آلبوم احساسی که دارم

۲۱ آذر ۱۳۹۱
856
بدون نظر

  بیانیه و گلایه های فرهاد جواهرکلام از شرکت تکثیر کننده آلبوم احساسی که دارم …

فرهاد جواهرکلام

ه نام خدا

بیانیه و گلایه های فرهاد جواهرکلام از شرکت تکثیر کننده آلبوم احساسی که دارم
باعث تاسفه که شرکت تولید کننده ای به نام (ر م س)خود را، بزرگترین تولید کننده سی دی خام و پر شده درخاور میانه و چهارمین در جهان می نامد!!!.ای کاش کوچکترین شرکت بود اما کارش را درست انجام میداد.
حدود سه سال و نیم بر روی کارت زحمت بکشی و بعد از آن با سهل انگاری و بی توجهی  مدیران و کارکنان  (ر م س)،  زحماتت بی نتیجه بماندو سی دی تکثیر شده را خراب تحویلت بدهند!!!
اثری را که برایش زحمت فراوان کشیدم تا به نحو هرچه بهتر، به دست مردم عزیزم برسد اما چه بسا که با قصور،بی توجهی وسهل انگاری مدیران و کارکنان(ر م س)این امر کامل صورت نپذیرفت!!!
قضیه اینگونه میباشد که آلبوم آخرم (احساسی که دارم) را، برای تکثیر به شرکت(ر م س)سفارش دادیم.متاسفانه از آنجا که این شرکت هیچگونه نظارتی در هنگام تکثیر بر روی کارها ندارد ! کلیه   سی دی های آلبوم ( احساسی که دارم ) را خراب تکثیر کرد و با توجه به اعتراضات فروشندگان و خریداران ۴۰۰۰۰ ازسی دی ها که خیلی خراب تر تکثیر شده بودند جمع آوری و به شرکت (ر م س) پس فرستاده شد.
لازم به ذکر است که شرکت(ر م س) در گواهی که نزد اینجانب میباشد اعتراف به قصور و سهل انگاری خود نموده است که در صورت لزوم آنرا هم منتشر خواهم کرد.
جای تاسف دارد که این شرکت تا به این لحظه پاسخگو نبوده و مدیر آن  آقای ( ح ط )حتی حاضر به پاسخگویی تلفن و نشستی مبنی بر حل و فسخ این موضوع نمی باشد!!!
دربیانیه های بعدیم نام شرکت ، به همراه مدارک مستند قصور و سهل انگاری آن شرکت را رسانه ای خواهم کرد.
مطمئن خواهم بود که قانون ایشان را به پاسخگویی  مجاب خواهد کرد.

فرهاد جواهرکلام
اردیبهشت ۱۳۹۱
  • دریافت فایل

    لینک کوتاه مطلب

    https://www.presssong.ir/?p=1009

    برچسب ها