این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

ویدئویی از کنسرت‌های خیریه بنیامین، یگانه، صادقی

۱۹ آذر ۱۳۹۱
1,511
بدون نظر

این ویدئو دیدنی را از دست ندهید؛
ویدئویی از کنسرت‌های خیریه بنیامین، یگانه، صادقی و گفت‌و‌گو با مشاور اجرایی معاونت هنری ارشاد در خصوص حمایت از هنرمندان سرطانی

ویدئویی از کنسرت‌های خیریه بنیامین، یگانه، صادقی

 

سعید عبداللهی: چندی پیش کنسرت‌های خیریه‌ای توسط معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با حمایت گسترده هنرمندان موسیقی پاپ کشورمان برای تامین هزینه‌های درمان مجید بهرامی هنرمند خوب تئا‌تر برگزار شد. رضا صادقی، بنیامین بهادری و محسن یگانه در سه شب متوالی برای این هنرمند روی صحنه رفتند و مورد استقبال هوادارانشان نیز قرار گرفتند.

 بخش قابل توجهی از هزینه‌های درمان این هنرمند خوب کشورمان از همین طریق تامین شده است. در گفت‌وگویی که با سید عباس عظیمی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران داشتیم وی توضیحات مفصلی درباره رویکرد و حمایت این معاونت از هنرمندان بیمار و سرطانی داد که در به صورت ویدئویی می‌توانید مشاهده کنید. همچنین برای اولین بار تصاویری از این کنسرت‌های و لحظات ناب آن مانند اجرای مشترک بنیامین و یگانه و… را ابن‌جا ببنید.

هنردوستانی که تمایل به کمک به مجید بهرامی و سایر هنرمندان سرطانی دارند می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب ۳۳۳۲ بانک ملی ایران شعبه وزارت ارشاد واریز کنند. همچنین تابلویی از مجید بهرامی که توسط هنرمندان مختلف و سر‌شناس امضا شده است نیز برای کمک به این هنرمند به حراج گذاشته شده که علاقه‌مندان می‌توانند با ارسال پیامک به شماره ۱۰۰۰۰۹۴۷۵ در این خصوص اظهار آمادگی کنند.
این ویدئو تماشایی را از دست ندهید:

دانلود ویدئویی از کنسرت‌

 

 

منبع :سایت موسیقی ما
  • دریافت فایل

    لینک کوتاه مطلب

    https://www.presssong.ir/?p=77

    برچسب ها